KURUMSAL

Kız Öğrenci Yurdu Ankara

Kız Öğrenci Yurdu Ankara

Kız Öğrenci Yurdu Ankara

İlk kez gelecek öğrenciler kalacağı ortamın temiz, güvenli, rahat, bireysel alana saygı duyulan ve mutlu olacağı bir ortamı arar. Aradığınız tüm bu özellikler ve dahası kız öğrenci yurdu Ankara'ya gelenler için mümkündür. Yaşadığınız bu yeni yeriniz sizin ikinci eviniz olacaktır. Ortamı gören ailelerin için son derece rahat edecektir. Öğrencimizin alışması için elimizden geleni en iyi şekilde yapmaktayız.

Diğer Yurtlardan Farkı Nedir?

Temizliğe önem veren, bireysel alanı önemseyen, sosyal ilişkiler kurmayı önemseyen kız öğrenci yurdu Ankara vizyonuyla diğer yurtlardan ayrılmaktadır. Her zaman gelişmeyi hedef almamız tercih edilmemizin temel nedenidir. Değişen sosyo külterel ortama ayak uydurarak onların ihtiyaçlarını karşılayacak ortamlar yaratmaktayız. Öğrencilerimizle hem arkadaşlık ilişkisi kurmayı hem de aile olmayı başararak yapmaktayız. Öğrencilerimiz arasında hiçbir fark gözetilmemesine son derece dikkat ederiz. Onların huzuru bizim huzurumuzdur.

Bireysel Alanlar Nasıl Şekillenmiştir?

Her öğrencinin kendine ait bireysel alanı vardır. Bu alana onlardan habersiz kimse giremez. Kimse öğrencinin bireysel alanına müdahale edemez. Öğrenci bireysel ortamında dilediği şekilde vakit geçirebilmektedir. Ders çalışma ortamlarında da hiçbir öğrencinin rahatsız edilmemesine özen gösterilmektedir. Ortamlarımız öğrencilerin ihtiyaçlarını göz önüne alarak dizayn edilmiştir.

Bizi Tercih Edenler İçin Neler Yapmaktayız

Bizi tercih eden öğrenciler güvende olacakları bir ortamda yaşamayı kabul etmiş oluyorlar. Öğrencilerimizin, rahatına önem vermek, aile ortamını hissettirmek, sosyal ilişkiler kurması için alanlar hazırlamak, güvende hissettirmek, dostluk ilişkisi kurmak, bireysel alana önem vermek, temizliğe önem vermek ve sunulan diğer olanaklardan yararlanması için gereken her şeyi yapmaktayız.

Amaçlarımız İçin Neler Yapıyoruz?

Kız öğrenci yurdu Ankara söylediği her şeyi yerine getirmektedir. Öğrencilerin ihtiyaçlarını inceleyerek onlara daha iyi olanaklar sunmaya çalışmaktayız. Amaçlarımıza yeni amaçlar katarak sürekli ilerleyen bir yapı olmaktayız. Bu ilerlemede öğrencilerimizin dile getirdiği isteklere son derece saygı duymaktayız.